CANDAN MAKİNA YEDEK PARCA SAN. VE TIC. LTD. STI.

CANDAN MAKİNA YEDEK PARCA SAN. VE TIC. LTD. STI. BORU

Ramazanoğlu Mah. Transtek Cad. No: 29, İSTANBUL/PENDIK 

Hakkında

Ercan Pres Dokum San. Adı altında sınırsız bir şirket olarak kuruldu. 1979 yılında ismini Candan Makina Yedek Parça San. ve Tic.Ltd.Şti. Bir olan , sektöründe Türkiye'nin lider markası. Ürünlerimiz ağırlıklı olarak: PP, PPR, PPRC, PVC, Plastik, Boru, Kaynak Makineleri, Plastik Boru Kesiciler, Plastik Boru Bileyici ve Kaynak Soketi (Kalıp Plakaları), ek olarak ürün yelpazemize aşağıdaki ürünler eklenmiştir; Test Basınç Pompaları, Alın Kaynak Makinaları.

Candan Makina ürünlerini başta Almanya, Azerbaycan, Bulgaristan, Dubai, Hindistan, İran, Irak, Kazakistan, Libya, Mısır, Polonya, Rusya, Romanya, Suriye, Suudi Arabistan, Ukrayna, Makedonya, Yunanistan başta olmak üzere yaklaşık 40 ülkeye ihraç ediyor.

  Türkiye'de seçilen boru fabrikalarına ürün tedarik ediyoruz . Candan Makina, sizlere sağladığı güçlü başarısı ile pirinç vana sektörüne iddialı bir şekilde girmiştir.

Ayrıca Siemens'e, yan sanayi ürünleri olarak 1000 öğenin yedek parçalarını sunuyoruz.

Ürünlerimiz kalite kontrol departmanımız tarafından test edilmekte ve piyasaya uluslararası standartlarda ve normlarda rekabetçi fiyatlarla yerleştirilmektedir.

Firma Bilgileri

  • Olgun Şişman
    Satış Temsilcisi

Ürünler

Plastik Boru
Plastik Boru Kesiciler,
Test Basınç Pompaları
Plastik
PVC

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.