CAN ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ

CAN ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMLERİ

AKKONAK MH. FATİH CD. NO:89 DENİZLİ/DENIZLI MERKEZ 

Hakkında

Denizli’mizde 1997 ‘den beri Can Polikliniği olarak sağlık sektöründe hizmet vermekteyiz. Sizleri, Can Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi hakkında bilgilendirmek istiyoruz.
30.06.2012 Tarihli ve 6331 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu gereğince, bu alanda Çalışma Bakanlığından ruhsat almış Denizli’nin ilk kuruluşuyuz. Bu itibarla, (sözleşmeli doktor veya işgüvenliği uzmanınız yoksa) işyeri hekimliği ve/veya iş güvenliği uzmanlığı alanında işletmenize kurumsal hizmet verebiliriz.
Yukarıda bahsettiğimiz kanun gereğince, çalışan sayısına bakılmaksızın tehlikeli ve çok tehlikeli sınıftaki işyerlerinde 01.01.2014 tarihinden itibaren 1 işyeri hekimi , 1 iş güvenliği uzmanı ve 1 yardımcı sağlık personeli   sözleşmesi yaparak , işyeri sağlık ve güvenlik hizmetlerini,  yetkili kuruluştan (Can Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi)  almanız gerekmektedir. (Az tehlikeli işyerleri 01.07.2016)
İşletmenizde işçi muayeneleri yapmak, koruyucu sağlık hizmetlerini planlamak, iş kazalarını önlemek, işverimini arttırmak, ergonomi, mevcut yasalara karşı sorumluğunuzu yerine getirmek, işyeri risk analizinizi yapmak, iş güvenliği eğitimlerinizi yapmak için bizimle sözleşme imzalamanız yeterli olacaktır.
Ayrıca bu hizmetler karşısındaki giderleriniz de azalmış olacak ve işletmeniz denetlemelerden daha rahat geçecek kalite belgelerini almanız kolaylaşacaktır.
İşletmenizi ziyaret etmek ve yüzyüze görüşmek isteriz.
Birlikte çalışmak temennisiyle, işlerinizde bol kazançlar dileriz

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.