ÇALIŞKANLAR BETON MADEN. YAPI  MALZ. NAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

ÇALIŞKANLAR BETON MADEN. YAPI MALZ. NAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. BETON

İSMETPAŞA MAH. ASAFPAŞA CAD. NO:20 ÇANAKKALE/ÇANAKKALE MERKEZ 

Hakkında

90'lı yılların başlarında Mehmet Çalışkan şahıs firması olarak kum çakıl nakliyeciliğiyle faaliyete başlayan firmamız, daha sonraki yıllarda faaliyetleri arasına hafriyatçılık ve müteahhitliği de eklemiştir.


Firmamız, Temmuz 2000'de Çanakkale Belediyesi'ne ait hazır beton santralini kiralayarak hazır beton sektörüne adım atmıştır. Eskimiş bir teknolojiye sahip belediyeye ait santralle yapılan kısa bir üretim sürecinin ardından, Nisan 2001'de belediyeye ait aynı yerde 70 m3/saat üretim kapasiteli bilgisayarlı ve tam otomatik  kendi santralini kurmuştur. Aynı yılın Ekim ayında TSE Uygunluk ve İmalata Yeterlilik belgelerini almıştır. Firmamız, 2003 yılında Ezine'ye bağlı Taştepe köyü mevkiinde kurduğu 90 m3/saat üretim kapasiteli ikinci tesisi ile Ezine, Ayvacık ve Bayramiç ilçelerimize hizmet vermeye başlamıştır.


Sürekli iyileştirme ve kaliteli ürün hedefiyle çalışan firmamız, 2004-2008 yıllarını yoğun olarak kalitenin arttırılması ve iyileştirilmesi çabalarıyla geçirmiştir. Bu çerçevede; önce merkezini şuan ki yerine taşımış, 2006 yılında şirketleşmiş, akabinde Çanakkale merkez ilçedeki tesisini kendi yerine taşıyarak burada kurduğu 130 m3/saat üretim kapasiteli modern tesisi ve genişlettiği araç parkıyla ürün ve hizmet kalitesini sürekli yükseltmiştir. Kalitesini, ISO 9001:2008 ve Hazır Beton Birliği tarafından verilen KGS (Kalite Güvence Sistemi) belgelerini alarak tescillemiştir. Firmamız, bu çabalarının sonucu olarak; bulunduğu bölgede sektörünün lider ve aranılan firması olmayı başarmıştır.


Firmamız, lider olmanın verdiği sorumluluğu bilerek, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutan, kaliteli ürün, zamanında teslim ve mutlak müşteri memnuniyeti anlayışıyla; halen iki adet modern tesisi, kalite kontrol laboratuarları, geniş araç ve makine ile Çanakkale Merkez, Eceabat, Lapseki, Ezine Ayvacık ve Bayramiç ilçelerine hizmet vermektedir.


Firmamız, müşterilerinden aldığı güç ve heyecan ile önümüzdeki yıllarda da sektöründe ve farklı sektörlerde yatırımlarına devam etmeyi düşünmektedir.

Firma Bilgileri

Ürünler

BETON
HAZIR BETON

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.