ÇAĞRI SOĞUTMA

ÇAĞRI SOĞUTMA KLİMA

Sakarya Mahallesi Yaylıdere Caddesi No: 16/A KONYA/SELÇUKLU 


Hakkında

2010 yılında Emre Güneysu Tarafından Konya’da kurulmuştur.


Kurulduğu günden günümüze endüstriyel soğutma sektöründe faaliyet gösteren firmamız; Teknik servis ve satış konularında ülkemizi başarıyla temsil eden yenilikçi ve güvenilir firma olmayı başarmıştır.

2012 yılı itibariyle alanındaki uzmanlık ve kurumsallık birikimini kullanarak; ülkemizin ekonomisine katkı sağlayan yatırımlar ile istihdam alanları oluşturmuştur.

Teknik yelpazesini genişleterek merkezi soğutma sistemleri, chiller soğutma sistemleri, siplit soğutma sistemleri, endüstriyel soğutma sistemleri, sütlük dolaplar, reyon dolapları, şarküteri dolabı, kasap dolabı, soğuk oda, şoklama odaları ve üniteleri, uzaktan izleme takip sistemleri, buz makineleri, hava soğutucu sistemler, merkezi klima santralleri, split klimalar, VRF klima sistemleri, morg üniteleri, süt soğutma tankları, depoloma buzhaneleri, monoblok soğutma sistemleri, otomasyon ve yazılım sistemlerin bakım, onarım, arıza, montaj, satış ve satış sonrası hizmetlerini de ekleyerek sektörün lider ve en güvenilir kuruluşlarından biri olmuştur.

Taahhütlerini eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi, belge, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyisini yapma gayreti içinde faaliyetine devam etmektedir.

Hedeflerin arasında kendi markalarını imalat oluşturma yolunda ilerlemektedir. Kalite yönetimine büyük önem veren ÇAĞRI SOĞUTMA LTD. ŞTİ. ISO-HACCP belgeli cihaz satışı ve yedek parça kullanımında kalite standartlarında hizmet vermektedir.

Firma Bilgileri

  • SÜLEYMAN DERESAL
    Satış Müdürü

Ürünler

Chiller Soğutma Sistemleri
Merkezi Soğutma Sistemleri
Market Dolapları Servis Hizmetleri
Soğuk Oda Sistemleri
Klima Santralleri

Mesaj GönderBizi takip edin


insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.