ÇAĞLAYAN KAPAKLI TEL ÇİT SİSTEMLERİ

ÇAĞLAYAN KAPAKLI TEL ÇİT SİSTEMLERİ TEL ÖRGÜ

Bahçelievler Mah. Talih Sok. No:5 Kapaklı / TEKİRDAĞ TEKİRDAĞ/TEKIRDAG MERKEZ 

Hakkında

Çağlayan Tel Çit Sistemleri; 2018 yılında kurulan firmamız Kapaklı Tel Çit, tel örgü, jiletli tel, kafes tel, beton direk, bahçe kapıları, hatıl işleri ve panel çit hizmetlerini siz değerli müşterilerimize kalite standartları çerçevesinde verebilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Sektör içerisindeki hedefimiz Çağlayan Kapakli Telçit firması olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunabilmektir. Uzman ve tecrübeli ekibimiz, kendilerini sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek geliştirmektedir. Teknolojinin de imkanlarından yararlanarak sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz sayesinde mekanlarınızın güvenliğini en üst düzeye çıkartabilirsiniz.

Ekonomik Tel Çit Çözümleri için Doğru Adres

Kapaklı Tel Çit, hizmetlerinden yararlandığınız zaman alan belirleme ve çevre güvenliğinin arttırılması gibi imkanlardan da ekonomik fiyatlarımız ile yararlanmaya başlayabilirsiniz. Mekanlarınızın etrafının tel örgüler ile kaplanması aynı zamanda işlenecek güvenlik suçlarına karşı da kişilere büyük bir caydırıcılık etkisi sağlayabilmektedir.

Talepleriniz doğrultusunda ekibimiz sizler için örgü aralıklarını kendi ihtiyaçlarınıza göre belirleyebileceğiniz imkanları da sunmaktadır.

Kapaklı Tel Çit,firması olarak çeşitli renklerde ve modellerde ürettiğimiz 1. sınıf kalitedeki ürünlerimiz sayesinde mekanlarınızın dekorasyonunu da daha estetik bir hale büründürebilirsiniz. Boş arsalar, karayolu sınırları, askeri alanlar ve havaalanları başta olmak üzere tüm kişisel ihtiyaçlarınıza yönelik pratik çözümler üretmeye devam ediyoruz. Örneğin futbol maçlarının yapıldığı futbol sahalarının etrafının çevrilmesi için kullanılan teller sayesinde saha alanının belirlenmesi ve topların saha dışına çıkışları engellenebilmektedir. Bu ve türevleri ihtiyaçlarınızı tamamen sizlere özel bir analiz çalışması sonrasında belirleyerek hizmetlerimizi sunuyoruz.

Dış Mekan Koşullarına Uygun Tel Örgüler

Müşterilerimizden gelen talepleri ve onların ihtiyaçlarını doğru şekilde analiz ederek Kapaklı Tel Çit, firması olarak sizlere zamanında teslimat garantili hizmetler sunuyoruz. Ürün geliştirme ve araştırma çalışmalarımıza hız kesmeden devam ederek, sektör içerisindeki farklı bakış açımız ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya gayret gösteriyoruz.

Üst düzey güvenlik önlemi almanız gereken bölgelerde kullanabileceğiniz tel örgü hizmetlerimizi sizlere ekonomik fiyatlar ile sunarak, mekanlarınızın daha güvenilir bir hale gelmesini sağlıyoruz. Hizmetlerimizden yararlandığınız zaman dış mekan koşullarına karşı tamamen dayanıklı olan tel örgülerin sahibi olabilirsiniz. Böylelikle maliyetlerinizi düşük tutarak işletmelerinizin geleceğini ve güvenliğini garanti altına almış olursunuz.

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.