BURSA DEMİR ÇELİK ÜRÜNLERİ İNŞ.MALZ. VE YAPI LEMANLARI SAN. TİC.

BURSA DEMİR ÇELİK ÜRÜNLERİ İNŞ.MALZ. VE YAPI LEMANLARI SAN. TİC. ÇELİK

Kıbrıs Şehitleri Cad. Sakarya Mah. Evkur Akif İş Merkezi No:26 Kat:4/15 Osmangazi/Bursa BURSA/OSMANGAZI 

Hakkında

BURSA DEMİR geçmişten günümüze hizmet vermektedir.Bursa Demir, demir çelik üretimi ve inşaat demiri toptan satışı konularında, profesyonel ekibi ile kararlı bir şekilde sektörde yerini almıştır. Çeşitli sektörlere olan yatırımları ile her geçen gün bünyesine yeni bir ivme kazandırmaya devam etmektedir.

Her geçen gün kurumsal yapısını güçlendiren şirketimiz, deneyimli kadrosu ile markalaşma sürecine ve yatırımlarına devam etmekte olup uzun yıllar iş birliği yaptığı ve yapacağı müşterilerine iyi ve kaliteli hizmet vermeyi prensibi haline getirmekte , bu kararlığını da sürdürmeyi arzu etmektedir.

Misyonumuz;
Müşterilerimize, daha kaliteli ve kullanılabilir yaşam alanları için, ihtiyaç duydukları ürün( demir, çelik, inşaat malzemeleri, vb...), hizmet ve satış sonrası desteği, müşteri odaklı hizmet anlayışımızla, sosyal ve çevre sorumluluğu bilinciyle sunmaktadır.

Vizyonumuz;
Yüksek Kalite anlayışı ile ürettiğimiz ürünleri; İnşaat ve Demir sektöründe başlattığımız öncü çalışmalarımız ve sürekli yenilenen teknolojimizle her zaman kaliteli ve tam zamanında hizmet sunmak, birikimlerimizi bilgi ve tecrübemizle harmanlayarak gelecek kuşaklara aktarmaktır.

Değerlerimiz,
İş Ahlakı
Zamanında tam hizmet
Takım çalışması
Teknoloji
Yaratıcılık
Esneklik

 

Firma Bilgileri

Ürünler

inşaat demiri, etriye, hazır kolon, çelik hazır, kangal demir

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.