BRV EPOKSİ POLİÜRETAN BOYA İNŞAAT VE  KİMYEVİ MADDE İMALAT SAN.TİC.A.Ş.

BRV EPOKSİ POLİÜRETAN BOYA İNŞAAT VE KİMYEVİ MADDE İMALAT SAN.TİC.A.Ş. BOYA

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi 10010 Sk. No:7 Çiğli izmir İZMİR/ÇIGLI 


Hakkında

BRV EPOKSİ POLİÜRETAN BOYA A.Ş 1993 Yılından beri Kimya sektöründe edinmiş olduğu tecrübeler ışığında müşterilerine en iyi ürünü ve hizmeti sunma felsefesi ile yola çıkarak İZMİR A.O.S.B de Epoksi ve Poliüretan Yapı Sistemleri, Antikorrozif epoksi ve poliüretan çelik konstrüksiyon ürünleri, Ahşap ve Metal tekneler için epoksi ve poliüretan ürünler, Su bazlı polimer esaslı su yalıtım sistemleri İç ve Dış mekanlarda kullanılan kaplama sistemlerine yönelik ürünlerin üretimine devam etmektedir.

Firmamız kaliteli üretim kaliteli ürün anlayışı ile Avrupa normlarına uygun laboratuar cihazları ve analiz ekipmanlarına sahip ARGE ve Kalite Kontrol Laboratuvarında konusunda uzman mühendis ve kimyager kadrosu ile günümüz dünyasındaki teknolojik gelişimleri yakından takip ederek ürünlerini sürekli geliştirmekte ve yenilikçi bir anlayış ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Üretimi yapılan ürünler insan ve çevre sağlığı açısından Avrupa kriterlerinin belirtiği minimum VOC değerlerinin altında üretilmekte insana ve çevreye saygı prensibinden ödün verilmemektedir.

Kalite Kontrol Laboratuvarımızda üretimi yapılan ürünlerin kimyasal ve fiziksel mukavemet testleri ulusal ve uluslar arası standartlarda kontrol edilerek, TSE Belgeli, Avrupa normlarına uygun CE İşaretine sahip yüksek performanslı ürünler üretilmekte olup iç ve dış pazarlara sektörel çözümler sunarak ISO 9001/2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ direktiflerinde en iyi ürünü ve hizmeti üretmeye devam etmektedir.

Vizyon

İnsana, çevreye ve doğaya duyduğumuz saygıyı siparişin alınmasından teslimine kadar geçen her aşamada işlemlere ve ürünlere yansıtmak suretiyle ülkemizde ve dünyada örnek alınacak bir kurum haline gelmek.

Misyon

Müşteri memnuniyeti odaklı, sektöre hizmet veren her müşterilerimizin kendini ortağımız gibi hissettiği bir çalışma prensibi ile beraberce büyüyerek, gelişerek imkansız denilenleri başarmak.

Değerlerimiz

Müşteri odaklı çalışma
Çevreyi koruma
Sürekli gelişimi ve değişimi esas alma
Sosyal paydaşların beklentilerine önem verme
İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği
Tasarruf
Topluma katkıda bulunma
Kalite Politikamız
Müşteri istek ve ihtiyaçlarını zamanında ve beklentilerine uygun karşılamak
Personelimizin gelişimini sürekli eğitim programlarıyla desteklemek ve tüm süreçlerde katılımını sağlamak
Kaliteden ödün vermeden ve kalite sistem şartlarına uygun çalışarak, şirketimizin etkinliğini sürekli iyileştirmek ve verimliliğini arttırmak temel prensip ve politikamızdır.

Firma Bilgileri

Ürünler

ENDÜSTRİYEL ZEMİN, DÜŞEY YÜZEY KAPLAMA,BOYAMA ÜRÜNLERİ,TEMEL ÇATI PERDE BETON SU YALITIM,YAPISAL GÜÇLENDİRME TAMİR ANKRAJ VE MONTAJ ÜRÜNLERİ,HİJYENİK DERZ DOLGU VE SERAMİK YAPIŞTIRICI ÜRÜNLER
AHŞAP KORUYUCU, YAPIŞTIRICI VE LAMİNASYON ÜRÜNLERİ,UV DAYANIMLI SU İTİCİ DOĞALTAŞ KORUYUCU ÜRÜNLER,BETON YÜZEY KORUMA VE PARLATMA SİSTEM ÜRÜNLERİ,İÇ CEPHE BOYA,DIŞ CEPHE BOYA,CEPHE KAPLAMA ÜRÜNLERİ
İÇME SUYU DEPOLARI,ATIK SU BORULARI YALITIM VE BOYA ÜRÜNLERİ,METAL YÜZEYLER İÇİN ANTİKOROZİF ASTAR VE SON KAT BOYA ÜRÜNLERİ,SU BAZLI YÜZEY KORUYUCU ÖZEL BOYA VE YALITIM ÜRÜNLERİ,DİLATASYON VE PAH PANT

Mesaj GönderBizi takip edin


insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.