BİLGE-MED SAĞLIK HİZMETLERİ TİC. SAN.

BİLGE-MED SAĞLIK HİZMETLERİ TİC. SAN. ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMLERİ

ÜÇEVLER MAH. AYSEL SOK. DURSUN ASLAN İŞMERKEZİ NO:20 KAT:1 D:6 NİLÜFER BURSA/NILÜFER 


Hakkında

Bilgemed çalışanların sağlık gözetimleri için gerekli olan tetkik ve testlerin yapılması için 2003 yılında kuruldu. Kısa zamanda Altıparmak’taki merkez laboratuarları, görüntüleme merkezi ve mobil laboratuar araçları ile Bursa’da bu alanda söz sahibi bir marka haline geldi. Faaliyet alanı iş sağlığı ve güvenliği olan Bilgemed, 2011 yılında ilgili mevzuatın yayınlanması ile birlikte ‘ortak sağlık ve güvenlik birimi’ yetkisini aldı ve kısa sürede işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı hizmeti sunumunda lider OSGB haline geldi. Şu anda kalabalık bir işyeri hekimi ve işgüvenliği uzmanlığı kadrosuyla çalışanBilgemed OSGB, çok sayıda firmanın iş sağlığı ve güvenliği hizmeti ihtiyacını tek merkezden karşılıyor. 2010 yılında açılan Bilgemed ilkyardım eğitimi merkezi,çalışanların Sağlık Müdürlüğü onaylı sertifikasyon eğitimleri ile iş kazalarında hayat kurtaracak ilk müdaheleyi yapacak ehil insanları yaratıyor.


Son olarak 2011 yılı sonlarında ‘işyeri hekimliği ve işgüvenliği uzmanlığı eğitim kurumu’ yetkisini alan Bilgemed, yeni işyeri hekimleri ve iş güvenliği uzmanları yaratıyor. Bilgemed sahadaki gücü ve yeteneğine uygun bir eğitim anlayışıyla, modern eğitim salonlarında profesyonel eğitimcileriyle fark yaratıyor. Bilgemed Eğitim Kurumu sadece belge dağıtmayı değil gerçek iş sağlığı ve güvenliği profesyonellerini ortaya çıkarmayı hedefliyor.


Tam donanımlı bir iş sağlığı ve güvenliği merkezi olan Bilgemed’in İzmir Yolu üzerindeki merkezinde ortak sağlık ve güvenlik birimi(OSGB), işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı eğitim merkezi, ilkyardım eğitim merkezi ve tıbbi laboratuarı ve görüntüleme merkezi bulunuyor. Bilgemed ayrıca üç adet tam donanımlı gezici laboratuar aracıyla hizmet veriyor.


Dört ortaklı bir limited şirket olan Bilgemed’in ortakları Dr. Bülent Çalık, Dr. Suzan Pamuk Tekin, Dr. Abdi Gazioğlu ve Biyolog Bilal Sevinç, Bilgemed İş Sağlığı ve Güvenliği Merkezi’nin ulusal ölçekte söz sahibi, tam donanımlı ve akredite bir merkez olması hedefiyle çalışıyor.

 

Firma Bilgileri

Ürünler


Mesaj GönderBizi takip edin


insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.