BEŞ-EL YAPI İNŞ.LTD.ŞTİ.

BEŞ-EL YAPI İNŞ.LTD.ŞTİ. BOYA

YAVUZSELİM BULVARI NO:231/A TRABZON/TRABZON MERKEZ 

Hakkında

 Beş-El Yapı Ltd. Şti. 28.03.2012 tarihinde beş iş adamı ortaklığı ile kurulmuştur.Güçlü öz sermayeye sahip şirketimiz,tecrübe ve bilgi birikimi ile güçlü bir şirkettir.İnşaat yapı sektöründe verdiği farklı ve kaliteli hizmet anlayışı ile kısa sürede birçok rakiplerini geride bırakmış,önemli projelere imza atmıştır.
   İnşaat sektörünün gerektirdiği ciddiyet ve ağır sorumluluğun bilincine sahip şirketimiz bünyesinde çalıştırdığı genç,dinamik personel kadrosu ile başarılı hizmetler vermeye devam etmektedir.
  Şirketimiz;Ülkemizin kalkınması ve enerji verimliliğinin artmasına katkıda bulunmak için var gücüyle çalışmaktadır.Başarımız tesadüfü değildir personelimiz eğitimli olmasının gerektiğinin bilincinde olup tüm çalışanlarımızın eğitim seviyelerini sürekli en üst seviyede tutuyor ekip ve ekipmanlarımızı teknolojiye uygun geliştiriyor ve sürekli yeniliyoruz.Partnerlerimizi müşterilerimizin menfaati ve istekleri doğrultusunda özenle seçiyor,kısaca hayatlarına dokunduğumuz herkese bir katkı yapmak istiyoruz.
     Faliyet alanımız;
Şirketimizin mühendislik,mimarlık,proje yönetimi,bürokratik takip,kalite kontrol ve tasarım,ısı-su-ses yalıtım,mantolama,söve-yalı baskı uygulamaları işlerini kapsayan bir yapı içersinde çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.