BEKİROĞLU HİDROLİK PNÖMATİK HIRDAVAT MAKİNA VE BAĞLANTI EKİPMANLARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

BEKİROĞLU HİDROLİK PNÖMATİK HIRDAVAT MAKİNA VE BAĞLANTI EKİPMANLARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ HİDROLİK SİSTEMLERİ

Tepeören Mah. Demokrasi Cad. No:202/A Tepeoren / Tuzla / İSTANBUL İSTANBUL/TUZLA 

Hakkında

Bekiroğlu Hidrolik,  2005 yılından bu yana hidrolik ve pnömatik  sektöründe faaliyet göstermektedir. Her türlü Hidrolik silindir imalatını kendi bünyesindeki makine parkı ile yapmakta ve ürünlerinin % 80 ini ihraç etmektedir. Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, hidrolik ve pnömatik alanında sürekli kendini yenileyen, piyasadaki ihtiyaçların karşılanması konusunda kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışıyla yoluna devam etmektedir.

Müşteri memnuniyeti ilkemiz ile çıktığımız yolda ürünlerimize bir yenisini daha ekleyerek, pazarlama araçlarının işlevselliğini çok büyük ölçüde artıran ve bir çok bakımdan tasarruf sağlayan sistemlerden olan Araç arka lift kapağı imalatına da başlamıştır. Her türlü araca arka Hidrolik Lift imalatı ve montajı ile teknik destek ve servis uygulamalarıyla  müşterilerimizin hizmetindedir.


Her türlü  kamyon hidrolik yük kapaklarının üretimi  konusunda faaliyet gösteren ve bu konuda gerekli teknik eleman  tecrübesine sahiptir. Firmamız Bekiroğlu Hidrolik  Kamyon ve Ticari araçlarda araç üstyapı ekipmanı olarak kullanılan ve hidrolik sistemle çalışan Yük Kapaklarının tedarik edilmesi ve satışı konusunda her türlü altyapı ile teknik bilgi birikimine sahiptir. İmalat atölyemiz ve uzman kadromuzla,  Çift ve Tek katlı kayar kasa, imalat tamir bakım ve onarımı işlerinizde hizmetinizdeyiz. 

Firma Bilgileri

Ürünler

Hidrolik Ürünler
Pnömatik Ürünler
Yağ Tankları
Hidrolik Kaplinler
Pnömatik Pistonlar
PTO Pompa

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.