BANIO YAPI MARKET İNŞ. ML. VE İN. TA. TU. Tİ.SAN. LTD.ŞTİ

BANIO YAPI MARKET İNŞ. ML. VE İN. TA. TU. Tİ.SAN. LTD.ŞTİ Bahçe Mobilyaları

Topçular Mah. Gazi Bulv. No: 760, 07300 - Muratpaşa/Antalya ANTALYA/MURATPASA

Hakkında

Banio Yapı Market 2008 yılından itibaren toptan inşaat yapı malzemeleri tedarikçisi olarak çekirdek bir kadro ile hizmet vermeye başlamıştır. Kaliteli hizmet anlayışı ile hızla büyüyen Banio Yapı Market , 2010 yılında Antalya Uncalı ‘da, 2011 yılında Antalya Lara’da, 2012 yılında Antalya Aspendos ’da, 2013 yılında Mersin Yenişehir’de, 2014 yılında Muğla Bodrum ve Eskişehir Tepebaşı’nda, 2016 yılında İzmir Balçova’da,2017 yılında Isparta İyaşpark Outlet’de açtığı mağazalarla perakende sektöründe faaliyet göstermeye devam etti.

Sektöründe rakiplerine üstünlük sağlayabilmek için dünyadaki yenilikleri sürekli takip eden ve etkin bir satın alma gücü yaratarak sektörün liderleri arasındaki yerini başarıyla alan Banio Yapı Market, 2009 yılından itibaren kendi ürün ithalatına başlamış, kendi markası bünyesinde sunduğu ürünler ile birlikte ürün portföyünü genişletmiştir. Banio Yapı Market genişleyen ürün yelpazesine müşterilerinin ihtiyaçlarına yenilikçi bakış açısını da ekleyerek inovatif çözümler sunmaya devam etmektedir.

Bugün Banio Yapı Market, Türkiye’de 8 perakende mağazası ve baniom.com internet mağazası ile kendi ürünlerinin yanında, yerli, ithal çok sayıda markanın ürünlerini uygun fiyat, kolay ödeme seçenekleri ve çözüm odaklı, güler yüzlü çalışanları ile uluslararası bir marka oluşturmanın arzusu ve motivasyonu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

www.baniom.com güvenli online alışveriş imkanı ile Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına kişiye özgü, kaliteli, inovatif, uygun fiyat avantajlı çözüm önerileri sunarak yaşam alanlarının kolayca konfora kavuşmasını sağlamaktadır.

Banio Mağazalarında inşaat yapı malzemelerinin dışında ev tekstil ürünlerinden dekoratif ürünlere, beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, mutfak setlerinden araba aksesuarlarına, bahçe mobilyalarından yatak odası takımına, aydınlatma ürünlerinden parkeye, hediyelik eşyadan evcil hayvan mamalarına kadar 35000’den fazla ürün satılmaktadır. Bu zengin ürün yelpazesi içerisinde her zevke, ihtiyaca ve bütçeye hitap edebilmenin gururunu yaşamaktadır.

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.