AVŞAR DEMİR ÇELİK SANAYİ ÜRÜN ÜRETİMİ A.Ş.

AVŞAR DEMİR ÇELİK SANAYİ ÜRÜN ÜRETİMİ A.Ş. ÇELİK

Hacı Eyüplü Mah. 3162 Sk. No:10/1 Merkezefendi / DENİZLİ DENİZLİ/DENIZLI MERKEZ 

Hakkında

2500 m2’si kapalı olmak üzere toplamda 6000 m2’lik alana kurulmuş haddehanemizde 50 kişiden oluşan tecrübeli ve alanlarında uzman ekibimizle Demir-Çelik üretimi sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

Başta İnşaat ve yapı malzemeleri alanı olmak üzere, çeşitli alanlarda kullanılmak üzere Lama - Silme – Kere – Köşebent üretimlerimiz hızla devam etmektedir.

Kurulduğu günden bugüne, artan müşteri taleplerini eksiksiz yerine getirebilmek, daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için, sürekli yatırım ve iyileştirme çalışmalarımız sayesinde firmamız büyümektedir.

Müşteri ilişkilerimizi sağlam temellere oturtmak için, ilk temasımızdan itibaren, ihtiyaçlarını – taleplerini karşılamak adına çözüm önerilerinde bulunmayı, seçenekler sunmayı, sipariş alımından ürünün teslimine kadar olan bütün süreçlerde şeffaflığı kendimize ilke edindik.

Firmamız, mutlu çalışan -  mutlu müşteri ve mutlu işyeri prensibini göz önünde bulundurarak insan haklarına saygılı, yasal mevzuatlara eksiksiz uyan ve çevreye duyarlı üretim anlayışıyla, sektörün öncüsü olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Firma Bilgileri

  • Kenan Metin PALA
    Firma Sorumlusu

Ürünler

DEMİR,ÇELİK,LAMA DEMİR,SOĞUK ÇEKME LAMA,KÖŞEBENT DEMİR,KARE DEMİR,YUVARLAK DEMİR,İPE DEMİR,NPI DEMİR,NPU DEMİR,T DEMİRİ

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.