ASSAN YAPI A.Ş.

ASSAN YAPI A.Ş. YAPI DENETİM

Yayla Mahallesi D-100 Karayolu Rüya Sokak No: 2/1 İSTANBUL/TUZLA 

Hakkında

Kibar Grubu bünyesinde 2007 yılında kurulan Assan Yapı, yapı sektörü içerisinde bulunan tüm alanlarda faaliyet göstermektedir. Assan Yapı, teknolojik gelişmelerden faydalanarak, her geçen gün büyümekte ve gelişmektedir.

Assan Yapı tarafından tamamlanarak hizmete giren projeler arasında; Pendik - Kurtköy Konutları, Asım Kibar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Tuzla Belediyesi Semiha Kibar Sosyal Tesisleri, Tuzla Semiha Kibar Öğretmen Evi, Tuzla Belediyesi Şelale Park projeleri yer almaktadır.

Ayrıca, grup şirketleri endüstri yatırımlarından Assan Alüminyum Kocaeli Dilovası Fabrika İnşaatı ve Boya Hattı Tesisi revizyonu ve Assan Hanil Ek Üretim Tesisi projeleri de Assan Yapı tarafından gerçekleştirilmiştir.

Assan Yapı, 2016 yılı Haziran ayında İzmit sınırları içerisindeki Asım Kibar Organize Sanayi Bölgesi’nde temeli atılan “İspak Ambalaj Fabrikası” projesinin müteahhitliğini üstlenmiş olup Avrupa’nın en büyük ambalaj fabrikaları arasında sayılacak fabrikayı 2016 yılı içerisinde tamamlamış olmanın gururunu yaşamaktadır.

Sürekli yenilenen, teknolojiyi yakından takip eden; projeleri, idari ve teknik personeliyle inşaat sektöründe kısa sürede güçlü bir yer edinen Assan Yapı, ilk günkü azim ve kararlılıkla yoluna devam etmektedir.

Firma Bilgileri

Ürünler

Pendik - Kurtköy Konutları
Asım Kibar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Tuzla Belediyesi Semiha Kibar Sosyal Tesisleri
Tuzla Semiha Kibar Öğretmen Evi
Tuzla Belediyesi Şelale Park

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.