AS AĞIR NAKLİYAT MAKİNE SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

AS AĞIR NAKLİYAT MAKİNE SAN.TİC.LTD.ŞTİ. FORKLİFT

Organize Sanayi Bölgesi Metal-İş. Sanayi Sitesi.5.Blok No:1 İSTANBUL/BASAKSEHIR

Hakkında

Temelleri 1978 yılında Karaköy’de Ali Saldıran tarafından atılan firmamız 2003 yılından itibaren unvan değişikliği yaparak “As Ağır Nakliyat “ olarak faaliyetine devam etmektedir. 30 yıllık bilgi, birikim ve tecrübesi ile Türkiye’nin yanı sıra pek çok ülkede müşterilerine kaliteli, mutlak müşteri memnuniyeti esaslı hizmet anlayışını benimseyerek yoluna devam etmektedir.
 
Kurucumuz sektörde birçok ilke imza atmış olup, ilk Türk Markalı vinci Konya’da yaptırarak yeniliklerin ve farklılıkların önünü açmıştır. Sektörde ISO kalite belgesi ve OHSAS iş güvenliği belgelerine sahip olan ilk firmalardan biridir. Bunun yanı sıra As Ağır Nakliyat iş hacmini her geçen gün büyüterek sektöründe lider ve ilk akla gelen firma olma unvanını taşımaktadır.
 
Firmamız, son yıllarda ülkemizde ve yurtdışında hizmete giren alışveriş merkezlerinin, havalimanlarının, iş merkezlerinin, metro istasyonlarının yürüyen merdiven ve yürüyen yollarının nakliyesini, montajını ve demontajını yapmıştır ve yeni projeler ile iş hacmini genişletmeye devam etmektedir.
As Ağır Nakliyat, vinç sektörünün yanı sıra makine sektöründe nakliye ve montaj konusunda disiplinli kaliteli, güvenli ve hızlı çalışma prensiplerini benimsemiş, hizmet verdiği her alanda etkin ve verimli zaman kullanarak sektörde öncü firmalardan biridir.
 
As Ağır Nakliyat, araç, vinç filosunu ve hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak, müşterilerine ve hizmet ortaklığı yaptığı firmalara profesyonel çözümler üretmeye devam etmektedir.

Firma Bilgileri

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.