ARFEM ALÜMİNYUM

ARFEM ALÜMİNYUM ALÜMİNYUM DOĞRAMA

Vakıflar Mah. Menekşe Sokak No:21 TEKİRDAĞ/TEKIRDAG MERKEZ 

Hakkında

ARFEN , 1999 yılında "çözüm üretir" sloganı ile çıktığı yolda bugün 20. Yılımızı kutlamanın gururunu yaşıyor. ARFEN , Kurulduğu günden bu güne   yapı ve sanayi sektörünün ihtiyaçlarına yüksek kalite standartlarında çözüm üretmekte , sadece iç piyasada değil uluslararası pazarlarda da iş ortakları ile birlikte önemli başarılara imza atmaktadır. Bu başarının altında "kalitede süreklilik ve müşteri odaklı yaklaşım" ı ilke haline getiren ve bu çizgisinden taviz vermeyen şirket politikası yatmaktadır. 
 
İstanbul Hadımköy Sanayi , Çorlu Organize Sanayi ve Gebze Organize Sanayi bölgelerinde toplamda  kurulu  tesislerinde  20,000 m2 kapalı alanda faaliyetlerine devam eden Arfen , üretimde ihtisaslaşmayı ilke edinmiş yönetim anlayışı ile plastik ve alüminyum , kauçuk endüstrisinde önemli üreticiler arasına girmiştir. Modern ve teknolojik üretim metodolojisini uygularken iş ve işçi güvenliğine ,insan sağlığına ve çevreye olan duyarlılığını her zaman korumaya özen göstermektedir.
 
Sürekli yeni yatırım ve geliştirmeler ile  yüksek kalite standartları ile üretilen Arfen dilatasyon profilleri, Arfen Köprü genleşme profilleri ve mesnetleri, Arfen  dekorasyon profilleri, Viny duvar ve köşe koruma sistemleri, Alüminyum  paspas sistemleri , Hydroflex dilatasyon ve pah bantları ile yapı sektörünün ihtiyaçlarına cevap vermektedir. 

Firma Bilgileri

  • NECDET YERDELEN (SATIŞ VE PAZARLAMA DİREKTÖRÜ)

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.