Hakkında

Alufix; İtalyan Genius Group firmasının Türk ortağı olan makina mühendisi Onur ÜTÜCÜ tarafından 2010 yılında kurulmuştur.

Parakende ve toptan sineklik sistemleri üreterek iş yaşamına başlayan Alufix, 2012 yılından itibaren panjur aksesuarları dahil sineklik sistemlerinin tüm plastik ve metal parçalarını üretmeye başlamıştır.

Süre gelen yıllar içinde panjur ve sineklik sistemleri aksesuarlarının ihracatına başlayan Alufix, 2015 yılı sonunda ihraç yaptığı ülke sayısını hızla arttırmıştır.

Genius Group ve ortağı olduğu Genius Turkey (GTR Yapı Teknolojileri) firmalarının vizyonuyla ilerleyen, yıllar içinde ihracatta hızla ülke sayısını arttırmayı hedefleyen Alufix, 24 saat esasına göre durmaksızın (non-stop) üretim yapanmakta olup, her türlü panjur ve sineklik sistemleri aksesuarlarını imal edebilecek teknolojik alt yapıya sahiptir.

300’nün üzerinde kalıp sayısı bulunan Alufix, bugün Ege bölgesinde tam penetrasyon sağlamış durumda olup, Marmara, İç Anadolu, Akdeniz ve Doğu bölgelerimizde hızla gelişimini sürdürmektedir.

Firma Bilgileri

  • GÖKHAN TUNÇ (DIŞ TİCARET)
  • EMRAH ÖZGEN
    Satış Pazarlama Sorumlusu

Ürünler

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.