ALTUNBAŞAK GÜMRÜK  MÜŞAVİRLİĞİ LTD. ŞTİ. MERSİN

ALTUNBAŞAK GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD. ŞTİ. MERSİN DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Yeni Mah. Cemalpaşa Cad. Çeviker Apt. No:42 Kat:1 D:1 MERSİN MERSİN(İÇEL)/MERSIN MERKEZ 


Hakkında

Firmamız 1996 yılında kurulmuştur. Kuruluşundaki sürat ve güvenilirlik felsefesinden ayrılmayan ALTUNBAŞAK; bu felsefesinin gereği doğrultusunda, Türkiye'de toplam 3 gümrükiçi şubesi ile beraber süre olarak dakikalara indirgenmiş fakat bundan da önemlisi kendi içinde çok ciddi kontrollerden geçirilerek sıfır hata ile deklare edilebilen eş zamanlı gümrükleme hizmeti vermektedir. Ayrıca ALTUNBAŞAK, müşterileri MÜŞAVİRLERİMİZDEN, güvenilir, güncel mevzuat ve yatırım danışmanlığı hizmeti alabilmektedir.

Güvenirlilik, deneyim, yasa ve şartlara uygun şekilde titiz çalışma ve bir çok özelliğin tümüdür.

ALTUNBAŞAK Altunbaşak 1996 yılında faaliyete başladığı günden bu yana müşteri beklentilerinin belirlediği şartlar içinde gelişimini sürdürerek; dış ticaretin tüm hizmetlerini elektronik ortamda sunabilen 52 Kişilik Dinamik kadrosu ile bugünkü yapısına ulaşmıştır.

Gelişimini, ''ALTUNBAŞAK'' Kalitesi anlayışına uygun çalışmasıyla sağlayan ALTUNBAŞAK, kendisini hizmet verdiği firmaların dış ticaret departmanı olarak görmektedir. Bu çerçevede ALTUNBAŞAK, Uluslararası Dış Ticaret Mevzuatı hükümleri doğrultusunda, ulusal mevzuatın yüklediği sorumluluğun bilinciyle müşterilerin çıkarlarını en iyi şekilde korumayı ilke edinmiştir.

ALTUNBAŞAK hizmet verdiği tüm sektörlerde “ işi doğru görme, doğru işi görme” uluslararası kalite prensibiyle hareket etmektedir.

Firma Bilgileri

  • Barış MELEK

Ürünler

gümrük müşavirliği, lojistik, gümrük mevzuatı danışmanlığı, dış ticaret mevzuatı danışmanlığı, gtip Tespiti, kambiyo işlemleri, tercüme işlemleri, sigorta

Mesaj GönderBizi takip edin


insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.