ALTUN DÖKÜM SANAYİ A.Ş.

ALTUN DÖKÜM SANAYİ A.Ş. ALÜMİNYUM DOĞRAMA

BÜSAN ÖZEL ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 10653. SOKAK NO:22 KONYA/KARATAY 


Hakkında

1977 yılında ilk temelleri atılan ve bugün itibariyle geldiği noktada özellikle savunma sanayii başta olmak üzere alüminyum döküm ve bunların işlenmesine yönelik üretim ve pazarlama faaliyetlerini yürüten ALTUN DÖKÜM, hızlı bir gelişme trendiyle sektöründe son derece köklü ve kurumsal bir gelişim süreci içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

35 yılı aşkın üretim serüvenini konusunda profesyonel çalışan kadrosuyla Toplam Kalite Anlayışı çerçevesinde malzeme kalitesinden sevkiyata, teknolojik standartlardan çalışan kalitesine kadar bir bütün olarak gören Altun Döküm, tüm üretim proseslerinde son derece gelişmiş ve uluslar arası akreditasyona sahip bir süreci başarıyla uygulamaktadır.

Kalitenin bir yaşam biçimi olduğunu benimseyen ALTUN DÖKÜM SAN. A.Ş. 2001 yılında RW TÜV den ISO 9002:1994 belgesini ve 2003 yılında ISO 9001:2000 belgesini almıştır. 2009 yılında TÜV NORD’dan alınan ISO 9001:2008 belgesi ile müşterilerin var olan güveni daha da pekiştirilmiştir. Tüm çalışmalarında insan ve ona karşı olan sorumluluğu temel unsur olarak en başa koyan firmamız, ayrıca gerçekleştirdiği dünyanın bir çok ülkesine yönelik ihracatıylada ALTUN DÖKÜM kalitesini ülke sınırlarının dışına taşımanın ve böylece ülkemiz ekonomisine yaptığı katkının haklı gururunu yaşamaktadır

Firma Bilgileri

Ürünler

ALÇAK BASINÇLI KOKİL DÖKÜM
ALÜMİNYUM PARÇALAR DÖKÜMÜ
SAVUNMA- OTOMOTİV-ELEKTRİK SANAYİ DÖKÜM PARÇALARI

Mesaj GönderBizi takip edin


insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.