ALTAY YAZILIM SAVUNMA END. SAN. VE TİC.A.Ş.

ALTAY YAZILIM SAVUNMA END. SAN. VE TİC.A.Ş. YAZILIM FİRMALARI

Kızılırmak Sok. No:2 06680 Bakanlıklar-Çankaya ANKARA ANKARA/ÇANKAYA 

Hakkında

Altay Kollektif ŞirketiNEZİH METE DURAL

1957 yılında Türkiye'deki ilk danışmanlık, alan uzmanlığı ve teknik destek firmalarından biri olarak kurulan Altay Kollektif Şirketi, 60 yıl boyunca savunma ve sivil alana yönelik birçok projeyi başarıyla gerçekleştirmiştir.

Altay Yazılım, Savunma, Endüstriyel Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

2016 yılı sonunda Altay Kollektif Şirketi faaliyetlerine Anonim Şirket olarak devam etme kararı almış ve ticari unvanını Altay Yazılım Savunma Endüstriyel Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak tescil ettirmiştir.

Altay Yazılım

Uluslararası standartlarda askeri ve sivil alanda ileri teknolojileri kullanarak çözümler sunmak amacıyla 1998 yılında kuruldu. 2003’te Türkiye’nin ilk Savunma Yazılımı İhracatını yaptık. Yıllar içinde bu başarıya yenilerini ekledik. Özgün yazılımlarımız ile NATO ülkelerinin Silahlı Kuvvetleri de dâhil olmak üzere 17 ülkede hizmet veriyoruz.

AR-GE Merkezimiz

Bilim Sanayii ve Teknoloji Bakanlığı tarafından 2017 yılında Ar-Ge Merkezimiz tescil edildi. Ankara’daki tarihi binamızda yüksek katma değerli teknoloji üretim üssü olarak hizmet veriyoruz. Ar-Ge merkezimizde görev yapan gençlerin parlak fikirleri 20+ yıllık deneyime sahip teknik liderlerimizin tecrübeleriyle buluşuyor ve yeni başarı hikâyelerine dönüşüyor.

Firma Bilgileri

Ürünler

ARIZA KAYIT VE SERVİS İZLEME GÖMÜLÜ YAZILIM TESTLERİNDE AKTİVİTE TABANLI ANALİZ VE TEST HABERLEŞME PLANLAMA SİSTEM
HEDEF HAREKET ANALİZİ TEST YAZILIMI İNSAN MAKİNE ARAYÜZÜ (MMI) KOMUTA HABERLEŞME BİLGİSAYARI
MAYIN TEMİZLEME BİLGİ SİSTEMİ MESAJ BAZLI TEST ARACI ELEKTRONİK KULLANICI VE BAKIM EL KİTABI SİLAH KONTROL ARABİRİMİ TAKTİK DATA LİNK SİSTEMLERİNDE KULLANILAN YAZILIMLAR

Mesaj Gönder

PİYASALAR