ALFAPAN SOĞUTMA

ALFAPAN SOĞUTMA KLİMA

MİMARSİNAN OSB.13.CAD NO:48 MELİKGAZİ/KAYSERİ KAYSERİ/MELIKGAZI 

Hakkında

Firmamız 2004 yılında ALFA TEKNİK -ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ altında ALARKO CARRİER  yetkili servisi olarak faatliyetine başlamıştır. Yurt genelinde yapmış olduğumuz bireysel ve endüstriyel soğuk hava depoları ile sektördeki yerini güçlendiren ve aranılan haline gelen firmamız 2013 yılında soğuk hava deposu paneli imalatı ve kapı imalatına başlamıştır.

ALFAPAN endüstriyel soğutma, yola çıktığı günden bu yana girişimciliği ve cesareti ile üretimde ve çözümde varolan bağlılığı reddetmiş, yenilikçiliği amaç edinmiş , ortak amaçlarla yaşayan insanların inşaasıdır. Ürettiği her şeyi, ülkemizin üreten bireyleri olma gururunu yaşayarak ve bunu kalitesinin özü haline getirerek tüketiciye ulaştırır ki zaten bizce bu gurur kaliteyi muhtemel kılar.

ALFAPAN müşterisinden çalışanına, toplumun her kurum ve kurulusuna GÜVEN i yaşatmayı bir tutku haline getirmiş, kuruluşundan bu yana ilk bu değeri gözetmiştir. Çevreye ve doğaya değer veren bir yaklaşımla her kademede benimsemiştir. Ticari varlığını sürdürürken gerek üretim esnasında gerek rekabet ortamından satış sonrası hizmete kadar ticaretin her aşamasında etik değerlerden kopmadan, varlığının sadece bu şekilde anlamlı olduğu bilinciyle hareket etmektedir.

Kısacası, ALFAPAN ideallerin ürünü iken bu güzel değerlerle yarına bir katkı sağlamak için kurulmuş, küçük bir aileden daha büyük bir aile oluşturmuş bir firma olarak yola devam etmektedir…

Firma Bilgileri

  • Ali BAYRAM
    Firma Sorumlusu

Ürünler

SOĞUK HAVA DEPOSU , SOĞUK ODA KAPISI, KİLİTLİ PANEL, SOĞUTMA CİHAZLARI,FRİGOBOX

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.