Hakkında

Aldesan Yapı  Türkiye genelinde hizmet sunan, sahip olduğu bilgi ve tecrubeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

İnşaat alanında 11 yıllık tecrübe ve uzman kadroya sahip olan şirketimiz; su izolasyon uygulamalarını profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz !

Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultuda ihtiyacı olan doğru çözümü uygun  maliyetle sunuyoruz.

Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz.

İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz.

Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz.

Biliyoruz ki başarı, yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiyesi etmesi ile olur.

Bizi arayın !

Ankara şehir merkezinde ve diğer illerdeki gölet, sulama ve hes kanal yalıtımı ,temel bohçalama, çatı su yalıtımı, meyve bahçesi sulama göleti, bahçe süs havuzu, sıvı gübre havuzu, epdm membran, pvc membran, hdpe membran, su izolasyon işleri için bizi 0532 370 12 55 numaralı telefondan ve web sitemiz www.aldesanyapi.com adresinde ulaşabilirsiniz.

 

Firma Bilgileri

  • Hakan Yıldırım
    Genel Müdür

Ürünler

EPDM Membran
PVC membran
HDPE Membran
Su Tutucu Bant
Dilatasyon Bandı

Mesaj Gönder


Bizi takip edin