AL-KOR MAKİNE KALIP SAN. VE TİC. A. Ş.

AL-KOR MAKİNE KALIP SAN. VE TİC. A. Ş. AYDINLATMA ARMATÜRLERİ

Bakırcılar Ve Pirinçciler Sanayi Sitesi Leylak Cad. D:12, Beylikdüzü, İstanbul İSTANBUL/BEYLIKDÜZÜ


Hakkında

Firmamız ALKOR GROUP, 1970 yılında Dolapdere’de 80 m2 alanda faaliyetine başlamıştır ve günümüzde 8400 m2 alanda hizmet vermeye devam etmektedir. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, Asya, Afrika ve Amerika kıtalarında bulunan ülkelere ihracat yapmaktadır.

Gelişen Teknoloji, değişen müşteri talep ve beklentilerine göre imal ettiği ve geliştirdiği ürünlerini, uzman kadrosu, bilgi birikimi ve üstün standartı ile sunan ALKOR GROUP, alanındaki liderliğini sürdürmektedir.


ALKOR GROUP, Kalıp Tasarım, Kalıphane, Plastik Enjeksiyon, Pres Metal İşletme ve Sac İşlevleri, Otomasyon Montaj ve Test Bölümleri ve Kalite Yönetim Bölümleri ile Beylikdüzü ve Hadımköy adreslerinde hizmet vermektedir.


ALKOR GROUP, AQA (american Quality Assessors) ISO 9001:2000 ve TS 16949:2002 kalite sertifikalarına sahiptir.


ALKOR GROUP, otomotiv sektörü başta olmak üzere, telekomünikasyon, beyaz eşya, CNC, CAD, CAM ve kamera teknolojilerini kullanarak aşağıdaki konularda hizmet vermektedir.


Kalıp, Otomasyon ve inalatı: Her türlü metal, plastik ve prograsif imalatları, montaj, test aparat ve cihazları ile otomasyon makinaları ve hatları


Sac İşlevleri: Kesme, sıvama, bükme, eğme, ezme, form derin çekme işlemleri

Enjeksiyon İşlemleri: Plastik Enjeksiyon İşlemleri (insertli, çift komponentli ürünler)

Metal İşleme

Firma Bilgileri

Ürünler

aydınlatma, alternatör, distribütör, silecek motoru, klima, havalandırma, kapı bağlanto elemanları, kablo kanalları, plastik enjeksiyon, preshane

Mesaj GönderBizi takip edin


insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.