AKZAMAN LOJİSTİK

AKZAMAN LOJİSTİK LOJİSTİK, NAKLİYE

Hurmali mah.Bakimyurdu cad.No12 Kat:5 No: 2 Turker ismerkezi Adana ADANA/ADANA MERKEZ

Hakkında

Akzaman Lojistik, kurumlara ulusal ve uluslararası ölçekte kapıdan kapıya kara, hava, deniz, demiryolu, intermodal, milk run taşımacılığı, depo ve antrepo yönetimi, bitmiş araç lojistiği, tehlikeli madde ve dökme yük taşımacılığı, ev-ofis lojistiği, gümrükleme, sigorta ve lojistik danışmanlık  izmetleri sunmaktadır.

Lojistik sektörünün en güvenilir ve en itibarlı şirketlerinden biri olan Akzaman Lojistik’in bilişim teknolojileri altyapısı ve uygulamaları, güçlü finansal yapısı ve ortaklıkları, hizmet çeşitliliği, alternatif çözümleri, sahip olduğu taşımacılık belgeleri ile siz değerli müşterilerimize güvenilir olduğumuzun en büük ispatlarındandır. Akzaman Lojistik’in faaliyetlerinde gösterdiği başarıları çeşitli kurumlardan ve basından alınan ödüller ve derecelerle tescil edilmiştir.

AKZAMAN ULUSLARARASI TAŞIMACILIK firması Olarak.Merkez ofisimiz Adana/Türkiye de olup İran,Irak Ve Türkmenistan Aşkabat da Kendi ofislerimiz bulunmaktadır.Ofis iletişim bilgilerimiz aşağıdadır. Firmamız Irak,Azerbaycan,Türkmenistan,Özbekistan,Kazakistan,Kırgızistan,Tacikistan, Avrupa, Ülkeleri, Balkanlar ve Afganistan’a düzenli olarak KARAYOLU-DEMİRYOLU-DENİZYOLU ve İRAN AKTARMALI taşıma yapmaktadır.

Şirketimiz Karayolu Taşımacılık Alanında Avrupa ,Balkanlar Ve Türkiyeden Türkmenistan Başta olmak üzere Tüm Orta asya ülkelerine Hizmet vermektedir.Ayrıca Şirketimiz Ortadoğu Ülkelerine’de Kesintisiz Hizmet vermeye devam etmektedir.Gerek Direk karayolu gerek İran aktarmalı ekonomik servisimizle gerekse demiryolu taşıması ile Türkmenistan’da Öncü firma olmaya adayız.Tecrübeli personelimiz ile bu konudaki hedefimiz en mükemmel servisi en uygun navluna size sunabilmektir.

Türkiyeden ve avrupadan Olacak İthalat ve İhracat taşımalarınızda Sizinle birlikte çalışmaktan Mutluluk duyacağımızı belirtmek İsteriz. lojistik taşımalarınızın güvenli zamanında ve daha minumum sürede ekonomik olarak müşterilerimize ulaşmasını ilke edinmiş bulunmaktayız.Siz müşterilerimize Daha iyi bir hizmet kalitesi sunabilmek için Aşkabat ofisimizi açmış bulunmaktayız.

AKZAMAN LOJISTIK olarak ilkemiz zamanında, tam ve hasarsız olarak taşıma yapmaktır.Uzman kadromuz ve deneyimli ekibimiz ile taşınan yüklerin takibatını yapıp müşteriyi sürekli bilgilendirmekteyiz. Firmamızın taşıma işlerinde hızlı, güvenli ve ekonomik hizmeti taahhüt etmekteyiz.

AKZAMAN LOJISTIK olarak firmanızın yukarıda belirtilen güzergahlarda yapacağı ithalat ve ihracatların taşımasında yer almak istemekteyiz. Kaliteli servisimiz ve en uygun fiyatlarımızla hizmetinizde olacağımızı bilgilerinize sunarız.

Vizyonumuz ve Misyonumuz
Her Taşıma, Gelişim Yolunda Bir Adımdır ilkesiyle hareket eden Akzaman, müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet standartlarını her geçen gün artırmaktadır. Müşterilerinden aldığı geri bildirimleri en etkin şekilde değerlendirmeye tabi tutan Akzaman, bu ildirimler doğrultusunda iş süreçlerini güncellemekte, hizmet kalitesini ve standartlarını her gün daha iyiye taşımaktadır.
Çalışmalarında müşterilerinin gelişen teknolojiye paralel olarak öne çıkan taleplerini saptamayı ve bu talepleri karşılamayı ilke edinen Akzaman, müşterilerine hizmet sunumu ile ilgili bütün süreçlerde sürekli ve sistemli bir iyileştirme çabası içindedir.
Uzun soluklu iş ilişkileri kurmanın, yeni müşteri kazanmak kadar önemli olduğu ilkesi, Akzaman ın müşteri memnuniyeti konusundaki temel ilkesidir.

Firma Bilgileri

Ürünler

lojistik, taşımacılık, nakliye

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.