AK-GÜN MEK. TES. PROJE VE MUHENDİSLİK HİZMETLERİ

AK-GÜN MEK. TES. PROJE VE MUHENDİSLİK HİZMETLERİ MÜHENDİSLİK

Yenisahra Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No:6 D:3 Ataşehir / İSTANBUL İSTANBUL/ATASEHIR


Hakkında

Kuruluş amacımız olarak ulusal ve uluslararası planda sektörün önde gelen firmalarından birisi olma gayesiyle çıkmış olan AKGÜN MEKANİK , bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir.

Kurulduğu günden bu yana, hizmetlerini en iyi ve en kaliteli şekilde dizayn etmek ve uygulamak olan bu yolda gelişmiş insan gücünü gelişen yapısının en önemli temeli olarak belirleyen AKGÜN MEKANİK global bir vizyona sahip bir kuruluş olarak, yurt içi ve yurt dışın da geniş bir müşteri yelpazesine hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Mekanik tesisat proje, mühendislik ,danışmanlık ve taahhüt hizmeletri ile başlayan AKGÜN MEKANİK; her çapta inşaat, endüstriyel tesis, sağlık tesisi, altyapı, mekanik tesisat projelerinde anahtar teslim hizmetler sunmaktadır.

Yükleniciliğini yapmış olduğu projelerde en ideal çözüm alternatiflerini müşterilerine sunan, bu alternatifler içerisinden ilk yatırım ve işletme maliyeti en uygun seçimle kaynakların doğru kullanılmasını ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Yükleniciliğini üstlenmiş olduğu her çaptaki projeyi zamanında, hatasız, bütçe sınırları dahilin de ve en üst kalitede yerine getiren AKGÜN MEKANİK, müşterilerinin haklı güvenini kazanmaktan gurur duymaktadır.

Firma Bilgileri

  • Selçuk Aktürk
    Genel Koordinatör
  • Murat Güngör
    Proje ve Pazarlama Müdürü

Ürünler

Proje, Danışmanlık ve Mühendislik Hizmetleri
Mekanik Tesisat Taahhüt Hizmetleri

Mesaj GönderBizi takip edin


insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.