AÇISAL YAPI MALZEMELERİ İNŞAAT VE MADENCİLİK SANAYİ TİCERET ANONİM ŞİRKETİ

AÇISAL YAPI MALZEMELERİ İNŞAAT VE MADENCİLİK SANAYİ TİCERET ANONİM ŞİRKETİ BOYA

Yeni Doğan Mahallesi Büyük Toptancılar Sitesi 6226 sokak 9. Blok 20/B Sarıçam / ADANA ADANA/SARIÇAM

Hakkında

Açısal İnşaat A.Ş.
Yurt içi ve yurt dışında endüstriyel tesis inşaatları, alt yapı ,mekanik tesisat ve çelik yapı uygulamalarıyla konusunda uzman inşaat proje yönetimiyle Türk Yapı sektöründe önemli projeler üretmekte saygıdeğer işverenlerimizin çözüm ortağı olmayı başardık.

 

Açısal İnşaat A.Ş.
Birinci sınıf ekipman ve materyal kullanımı yanında yetenekli insan kaynakları, uluslararası kalite yönetimi, yenilenen plan ve programlama metotları ile deneyimli ve dinamik yönetim anlayışı temel alınarak başarılarını arttırarak devam ettirmek hedefindedir.

Açısal İnşaat A.Ş.
Ekonomik ve yüksek kaliteli materyal kullanımı , teknik iş gücü, taahhüt edilen zamanda teslim prensipleri ile müşteri ve işverenlerine istikrarlı ,etkin bir firmanın desteğini ve güvenini sunmayı ilke edinmektedir.

Açısal İnşaat A.Ş.
yönetici ve Çalışanları ile Yurt içi- yurt dışında tamamlamış olduğu projelerle yurt içi ve dışındaki operasyonlarda rekabete açık bir yapıya sahiptir. Yurt çapında uygulama referansları arasında uluslararası projeler, kurumsal şirketlerin olması firmamızın genişleyen vizyonu çerçevesinde, müşteri-işverenlerine çözüm ortağı olmak konusunda güven vermektedir. Zaman planlaması konusunda firmamız, teknik kadrosu, uzman uygulama ekipleri, lojistik, işveren ilişkileriyle mükemmeli hedeflerken, çözüm ortağı olduğumuz İşveren kurum kültürlerine bağlılığıyla kendi sektöründe en iyiler arasında olmak için emin adımlar atmaktadır.

 

Açısal İnşaat A.Ş.
İnşaat sektöründeki kurumsal firmalar arasındaki yerini, en iyi olabilmek adına tüm dinamiklerini hazır tutup, rekabetçi yapısıyla varlık gücünü paylaşmayı amaç edinmektedir.

Firma Bilgileri

  • Utku Çakmak
    Genel Müdür

Ürünler

inşaat, endüstriyel zemin, tutkal, tiner, yalıtım sistemleri

Mesaj Gönder


Bizi takip edin

insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.