ABM HIRDAVAT İNŞAAT TARIM OTOMOTİV MOBİLYA DAYANIKLI TÜKETİM MADDELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ABM HIRDAVAT İNŞAAT TARIM OTOMOTİV MOBİLYA DAYANIKLI TÜKETİM MADDELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ TARIM VE HAYVANCILIK

Yusuf Kılıç Mah. Kuvayi Milliye Cad. No:345 MERSİN(İÇEL)/TOROSLAR


Hakkında

Nesilden nesile, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaştırmayı başarmış aile firmamız, 2010 yılında ABM HIRDAVAT İNŞAAT TARIM OTOMOTİV MOBİLYA DAYANIKLI TÜKETİM MADDELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adıyla ticaret sicil kaydı yapılmıştır. Hırdavat sektörünün gelişmesi ile değişen ihtiyaçlar paralelinde büyüyen firmamız nalburiye, teknik hırdavat, inşaat, bahçe ve tarım aletleri başta olmak üzere alanında lider birçok firmanın yetkili satıcısı konumuna gelmiştir. Siz değerli müşterilerimize ürünlerimizin tanıtımını ve sipariş verdiğiniz ürünlerin tek tıkla istediğiniz adrese teslimini sağlamak için abmhirdavat.com ile yanınızda olmaya devam ediyoruz.

 

 

Siz değerli müşterilerimizle sürekli iletişim ve etkileşim içerisinde bulunmayı, istek ve ihtiyaçlarınızı temin edebilmemiz için kendimizi güncellemeyi amaçlıyoruz. Kaliteli malzeme ile kaliteli hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. Bahçe tarım aletleri, jeneratörler, yapı market ürünleri, kompresörler, el aletleri, delici uçlar ve iş güvenliğinden oluşan 7 ana kategoride birçok marka ve binlerce ürün ile kişisel tedarikçiniz olmaya devam ediyoruz.

 

 

ABM ve MALİKA markaları kendi imalatımız ve ithalatımız olup garantili ürün, ucuz fiyat, erişim ve ulaşım kolaylığı, garantili satış ve iade siz değerli müşterilerimize taahhüdümüz olacaktır.

 

 

Firma Bilgileri

  • Adem Seven
    Yönetici
  • Malik Seven
    Yönetici

Ürünler

Yat çim biçme makinesi sepetli Yt5147-01
Yat çim biçme makinesi sepetli Yt5147-01

Mesaj GönderBizi takip edin


insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.