SAMM TEKNOLOJİ İLETİŞİM SAN. VE TİC.A.Ş.

SAMM TEKNOLOJİ İLETİŞİM SAN. VE TİC.A.Ş. TELEKOMÜNİKASYON

Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) İhsandede Cd. 800. Sok No: 802 41400 Gebze-Kocaeli KOCAELİ/GEBZE 

Hakkında

SAMM Teknoloji telekom, bilişim, inşaat ve endüstriyel ürünlerde uzmanlaşmış bir firmadır. SAMM aynı zamanda kendi alanlarında uzmanlaşmış yerli ve yabancı firmaların temsilciliğini yürüterek ithalat ve ihracat da yapmaktadır. Dağıtımını yaptığımız ana ürünler ise, Telekomünikasyon aktif ve pasif ekipmanları, Petrol ve Enerji sektöründe kullanılan korozyon koruma ve önleme çözümleri, ısı takip ve muhafaza ürünleri ve tüm bu ürünler için taahhüt islerinin yapılmasıdır.

SAMM son kullanıcı ile tedarikçi firmalar arasında köprü vazifesini üstlenerek, ticari, teknik ve mühendislik olarak iş akışı içerisinde bulunan tüm çalışanların en üst seviyede kazanım ve müşteri memnuniyetini hedeflemiştir. Tedarik ettiğimiz ürünlerin montajları da yine eğitimli ve sertifikalı personelimiz tarafından yapılabilmektedir.

SAMM aynı zamanda, işbirlikteliği gerektiren işlerde, proje yöneticiliği vazifesini üstlenerek veya konsorsiyum liderliği yaparak ithalat, ihracat ve taahhüt işleri yürütmektedir. Bu durumlarda tüm proje sorumluluğu firmamızda olmakta ve eğitimli teknik ve idari personeli ile tüm lojistik ve mühendislik faaliyetlerini üstlenmektedir. Bunlara anahtar teslim, inşaat ve taahhüt işleri de dahildir.

Personelimiz teknik olduğu kadar bankacılık, finans ve lojistik gibi konularda da eğitimli ve tecrübeye sahip olup projelerimizin programlı ve profesyonel olarak yürütülmesi için gerekli tüm donanımlara sahiptir.
 

Firma Bilgileri

Ürünler

endüstriyel ısıtma, elektrikli yerden ısıtma, fiber optik ürünler, askeri ürünler, kimyasal kaçak tespiti, petrol kaçağı tespiti, su kaçağı tespiti, bilişim ürünleri, enerji ürünleri

Mesaj Gönder

PİYASALAR