PROMIS PROSES KONTROL VE YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.

PROMIS PROSES KONTROL VE YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ. PETROL ÜRÜNLERİ

ODTÜ Teknokent, Silikon Binası BK3-3, 06531 Ankara ANKARA/ÇANKAYA 

Hakkında

ProMIS Proses Kontrol ve Yönetim Bilişim Sistemleri Ltd. Şti., 1994 yılında, Vamego Sınai Ürünler Ticaret Ltd. Şti. (1986) ve Prokom Proses Kontrol ve Bilgisayar Teknolojisi Ltd. Şti. (1989) şirketlerinin birleşmesiyle kurulmuştur.

Endüstriyel otomasyon ve yazılım konularında ihtisaslaşmış bulunan ProMIS, 1999 yılında enerji santrallerinin kuruluşu konusunda da faaliyet göstermeye başlamıştır.

Mart 1999 itibarı ile yurtdışı finans kuruluşları ile anlaşan ProMIS, müşterilerine proje bazında uygun koşullarla finansman kredileri sağlayarak iddialı bir konuma gelmiştir.

2003 yılından itibaren, yurt çapında 100'ün üzerinde Doğal Gaz Basınç Düşürme İstasyonu'nun (RMS) kokulandırma, elektrik ve otomasyon sistemlerini kuran ProMIS, kokusuz doğal gazın kokulandırılması ve koku maddesi temini konularında Türkiye'nin lideri konumundadır.

2007 yılından itibaren yazılım alanındaki faaliyetlerini yoğunlaştıran ProMIS, uzun yıllardır proje yönetimi konusunda edinmiş olduğu birikimlerinin ışığında ProMIS BMP (Business Management Platform) Şirket Yönetim Platformu ürününü geliştirmeye başlamıştır. 2009 yılı başı itibarı ile piyasaya duyurulan ve sunulan ProMIS BMP, sürekli gelişen yapısı ve özellikleri ile, entegre iş yönetimi yazılımları alanında önemli bir boşluğu doldurmuştur.

ProMIS Ltd. faaliyetlerini halen; Petrol ve Doğal Gaz, Enerji, Endüstriyel Otomasyon ve İş Yazılımları iş birimleri bazında Ankara ve İstanbul'da sürdürmektedir.

Yüksek kaliteli projelere imza atan ProMIS aynı zamanda sistem entegratörleri ile de işbirlikleri yapmaktadır.

Firma Bilgileri

Ürünler

petrol, doğalgaz, enerji, endüstriyel otomasyon

Mesaj Gönder

PİYASALAR