LİFTART ASANSÖR - VİMEC TÜRKİYE

LİFTART ASANSÖR - VİMEC TÜRKİYE ASANSÖR

İSTANBUL/BASAKSEHIR


Hakkında

Şirketimiz 1958 den beri taşıma, kaldırma ve istifleme konularında uzmanlaşmıştır. Bulgaristan, Azerbaycan ve Kazakistan’da açtığımız ofislerimiz ile merdiven kullanmakta zorlanan kişiler için katlararası seyahati kolaylaştırıcı methotlar sunmaktayız. Bu konudaki çözümlerimiz kullanıcılar ihtiyaçları doğrusunda şekillenmektedir; dikey çalışan asansör yani ev asansörü, merdivenler için merdiven asansörü, birkaç basamaklık kot farkı olan yerler için de sahne asansörü çözümlerini sunmaktayız.

LiftArt adında da anlaşılacağı üzere asansör sistemleri konusunda uzmanlaşmış, almış olduğu işleri asansör sanatı olarak çözen bir firma konumundadır.

Birçok asansör tedarikçisi asansör ihtiyaçlarını şirketimizden karşılamakta ve kalite olarak sorun yaşamamaktadır. Türkiye, Bulgaristan, Azerbaycan ve Kazakistan’da bir çok memnun müşterimiz bulunmaktadır.

Düzgün ve doğru çalışmasının sonucu olarak, özellikle dünya genelinde konularında öncü olan üç büyük markanın Türkiye tek temsilciliğini almıştır. Ve görevini uzun zamandır hakkıyla yerine getirmektedir. http://liftart.com.tr/ 

Kimdir bu üç şirket?
Şirketimiz Handicare Türkiye Tek Temsilcisidir 
Şirketimiz Terry Lift Türkiye Tek Temsilcisidir
Şirketimiz Vimec Türkiye Tek Temsilcisidir

Firma Bilgileri

  • Serdar Serdar
    Genel Müdür

Ürünler

Vimec Asansör S11 Engelli Platform Asansörü
Vimec Asansör S11 Engelli Platform Asansörü
Vimec V64 Engelli Merdiven asansörü
Vimec V64 Engelli Merdiven asansörü
Engelli Asansörü Vimec V65

Mesaj GönderBizi takip edin


insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.