KAKTÜS BİLİŞİM GÖRSEL İLETİŞİM TASARIM REKLAM DANIŞMANLIK TİC. LTD. ŞTİ.

KAKTÜS BİLİŞİM GÖRSEL İLETİŞİM TASARIM REKLAM DANIŞMANLIK TİC. LTD. ŞTİ. YAZILIM FİRMALARI

İvedik OSB 1354 Cadde Fora İş Merkezi B Blok 138/98 İvedik /Yenimahalle ANKARA ANKARA/YENIMAHALLE 

Hakkında

Kaktüs Bilişim 2009 yılında: 19 yıllık çalışma hayatını Coca Cola ve Philip Morris SA uluslararası şirketlerinde Logistik , Depo ve Satış Departmanlarında Yönetici konumunda geçirmiş O.Birol ÖZDEMİR başkanlığında; genç, çözüm üretmekte deneyimli, dinamik ve sıra dışı tasarım ve yazılım ekibinden kadrosunu oluşturarak kurulmuştur.

 

Kaktüs Bilişim, kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimser. Yaptığı her işte, ürettiği her üründe ve sunduğu her hizmette en üst kalite düzeyini hedef alır. Müşteri, kalite anlayışımızın odak noktasıdır.

 

Kaktüs Bilişim, Datagen Bilişim yazılım ürünlerinin işlevselliği, güvenilirliği, performansı ve sistem tutarlılığı yüksek EVO , Ön Muhasebe ,El Terminalli Saha Satış/Sipariş ve Depo Yönetim Sistemi ile satış, kurulum ve eğitim kanallarında hızlı ve güvenli sistem çözümleri gerçekleştirir.

 

Günümüzde her sektörde rekabet artmakta ve ayakta kalabilmek, ancak doğru bilgiye anında ulaşmak ve anında karar verebilmekle mümkün olabilmektedir. Küresellik, hızlı büyüme, pazardaki hareketlilik ve kriz ekonomileri; müşteri isteklerine yönelik farklı yaklaşımlarla hızlı ve güvenli performans oluşturma gereğini ortaya çıkarmıştır. Kaktüs Bilişim; Küçük işletmelerden Orta ve Büyük boy işletmelere kadar farklı sektör ve büyüklükteki müşterilerini yeni teknolojilerle tanıştırırken ekonomiklik ve yüksek performans ve güvenilirlik beklentilerini birleştirip, verimlilik artışı ve maliyet düşürme hedeflerine kendisini konumlandırmıştır.

 

Sizler kendi uzmanlık alanlarınıza odaklanıp başarıya koşarken, bizler de kusursuza ulaşma çabası ile sizleri dinleyip, ihtiyaçlarınızı anlayıp, kaliteli hizmet anlayışıyla "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti " oluşturmak için çalışmaktayız.

Firma Bilgileri

  • Erdem SÜREK
    Firma Sorumlusu

Ürünler

YAZILIM,BİLİŞİM,LOJİSTİK

Mesaj Gönder

PİYASALAR