ARTI VE ARTI TEKNOLOJİ HİZMETLERİ

ARTI VE ARTI TEKNOLOJİ HİZMETLERİ YAZILIM FİRMALARI

Rüzgarlıbahçe Mah. Cumhuriyet Cad. Bozkurt Sok. Acarlar İş Merkezi F. Blok NO:3 Kavacık - Beykoz / İstanbul / TÜRKİYE İSTANBUL/BEYKOZ 

Hakkında

Kurumsal teknoloji hizmetlerinde, müşterilerine çok yönlü hizmet sunan Artı & Artı 1999 yılında kurulmuştur. Müşteri odaklı yaklaşımı ve çağdaş bir yönetim anlayışı ile bilişim sektörünün önde gelen kuruluşlarındandır. 

Sektörün önde gelen teknoloji firmaları ile iş ortaklıkları yaparak farklı konularda ürün, çözüm ve hizmet sunmaktadır. 

Sertifikalı ve profesyonel kadromuz 219 çalışandan oluşmaktadır. Türkiye geneline yayılmış, 81 ilde bulunan iş ortaklarımız ile, bölgesel çözüm ve hizmetler sunmaktayız. 

Artı & Artı organizasyonumuz, kurulduğumuz günden itibaren yalın ve düz bir çizgide gelişmiştir. 

Uzman kadromuz tarafından benimsenen öncelikli prensip maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu prensip çerçevesinde üst düzey mühendislik hizmetleri ile geleceğe yönelik teknolojileri müşterilerimize sunmaktayız. 

Artı & Artı olarak müşterilerle uzun vadeli ilişki kurmak, bu süreç içerisinde gelişen yeni teknolojileri müşterilerimizin hizmetine sunmak öncelikli hedefimizdir. 

Artı & Artı, teknoloji devi HP firmasının en büyük iş ortaklarından biridir. Servis Hizmetleri konusunda HP’nin Yetkili Servis Merkezidir. Servis hizmeti verilen ürün dağılımı ve yüksek iş hacmi kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük yetkili servis merkezidir.

Firma Bilgileri

  • Murat Tam
    Satış Müdürü

Ürünler

proje kurulum ve yönetim hizmetleri
altyapı ve yapısal kablolama hizmetleri
hp garanti paketleri hizmetleri
dış kaynak hizmetleri
microsoft iş çözümleri danışmanlık hizmetleri
danışmanlık hizmeti
taşınma hizmetleri

Mesaj Gönder

PİYASALAR