2M MAKİNA MÜMESSİLLİK VE TİCARET A.Ş.

2M MAKİNA MÜMESSİLLİK VE TİCARET A.Ş. İNŞAAT MALZEMELERİ

Metropol İş Merkezi Tozkoparan Mah. General Ali Rıza Gürcan Cad. No:31 D:30 34173 Merter Güngören-İSTANBUL İSTANBUL/GÜNGÖREN 


Hakkında

2M Makina; kaldırma, iletme ürünleri ve servisleri alanında Türkiye’nin lider tedarikçisidir.

2M Makina, müşterilerine kaldırma ve iletme ürünleri ile ilgili, ürün tedariğinden başlayan, tamir, bakım, test ve muayene, kontratlı kiralama, eğitim ve sertifikalandırma yönetimi ile devam eden komple çözümler sunar. 2M Makina, yüksek kaliteli kaldırma iletme ürünleri tedarikçisi ve teknik çözüm ortağı olarak sektörde gıpta edilen bir itibara sahipken, aynı zamanda terzi işi tasarımlar ve TS EN standartlarına uygun imalat konusunda da faaliyet göstermektedir. Bunlarla birlikte 2M Makina;

• Dünyanın lider üreticilerinin ürünlerinden oluşan stoklu çalıştığı ürün portföyü

• Kalifiye mühendis ve teknik ekibi

• Tamir-bakım, muayene ve test olanakları

• Sertifikalandırma ve kaldırma iletme ekipmanları yönetim sistemi

• Kaldırma, iletme ekipmanları kurulumu, eğitimi ve servisi ile danışmanlığı

• Personel erişim sistemleri dizaynı, imalatı, kurulumu ve servisi

• Yüksekte çalışma ve iş güvenliği sistem ve ekipmanları tedariği, kurulumu, eğitimi ve denetimi ile periyodik kontrol ve seminerleri alanlarıda hizmetler sunar.

2M Makina, bu konularda sunduğu yenilikçi çözümlerle haklı bir üne sahipken, doğru ürün seçimi ile müşterilerinin tasarruf etmelerini de sağlar.

2M Makina İMALAT, ENDÜSTRİ, İNŞAAT, OTOMOTİV, ENERJİ, ALT YAPI, MADEN, LİMAN, DENİZCİLİK, RAYLI TAŞIMACILIK ve SAVUNMA SANAYİ gibi son derece geniş ve bir o kadar zorlu gereksinimlere sahip sektörlere hitap etmektedir.

2M Makina, en saygın markalara ait 10.000’den fazla endüstriyel ürünün bir çoğunu stoklarında tutmakta ve her türlü ihtiyaca hızla cevap verebilecek altyapısı ile müşterilerinin yanında yer almaktadır.

Firma Bilgileri

Ürünler

SAPANLAMA TEKNİĞİ
KALDIRMA ATAŞMANLARI
KALDIRMA EKİPMANLARI
HİDROLİK EKİPMANLAR
VİNÇ TEKNİĞİ
YÜKLEME ve NAKLİYE EMNİYETİ
PERSONEL EMNİYETİ
PERSONEL ERİŞİMİ

Mesaj GönderBizi takip edin


insaatnoktasi.com bir iştiraki ve ticari markasıdır.