Ara

Aradığınız Tüm Malzemeler ve Malzeme Satıcıları Bu Noktada...

Konkordatodan Ret Yedi Kayıplara Karıştı!

Vişne Evleri gibi birçok lüks konut projesine imza atan Kar İnşaat’ın projelerini tamamlayamadığı iddia edildi. Bu nedenle birçok üst düzey bürokrat ile iş adamının milyonlarca lira zarar etmesine neden olduğu öne sürülüyor.
09 Kasım 2018 09:00:00

  • A+
  • A
  • A-

 SON PROJEYİ TAMAMLAYAMADI

Anadolu Gazetesi'nin haberine göre, 1996’da kurulan ve ilk projesi Sümer Mahallesi’ndeki Vişne Evleri olan Kar İnşaat’ın işlerinin iyi gitmediği bir süredir konuşuluyordu. Üst gelir gurubuna dönük yaptığı lüks konutlarla tanınan firmanın sahibi Mehmet Ali Özcan’ın son projelerini tamamlayamadığı ve kayıplara karıştığı iddia ediliyor

KONKORDATO İSTEĞİNE RET
Firma sahibi Mehmet Ali Özcan’ın önce konkordato ilan etmek istediği ancak talebin kabul edilmediği, bununla beraber çareyi Eskişehir’den ayrılmakta bulduğu öne sürülüyor. Özcan’ın birçok üst düzey bürokrat ve iş adamına proje üzerinde daire sattığı daha sonra bir anda ortadan kaybolduğu konuşuluyor.

UZUN SÜRE YOK!
Diğer taraftan geçtiğimiz hafta Pazartesi günü şehri terk eden firma sahibi Mehmet Ali Özcan’ın yakın çevresine, “Uzun bir süre gelmeyeceğim” dediği öğrenildi.