Ara

Aradığınız Tüm Malzemeler ve Malzeme Satıcıları Bu Noktada...

Liv Markası Şimdi de Beylikdüzü Yakuplu'da

Liv Marmara projesinde yüzde 1 peşinat, yüzde 15 Mayıs 2019'da ara ödeme ve kalan kısım için banka kredisi ile ödeme yapılıyor. Ayrıca Liv Yapı bünyesinde yüzde 35 peşinat ile kalan kısmın yüzde 15'ini teslimde kalan yüzde 50'lik kısım için ise 48 ay şirket bünyesinde vade yapılıyor.
12 Temmuz 2018 10:00:00

  • A+
  • A
  • A-

  İhlas Marmara Evleri 1 projesine komşu konumda hayata geçirilen Liv Marmara projesi 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşuyor. Projenin bulunduğu bölgede 1+1 daireler bulunmuyor. Bölgedeki küçük daire ihtiyacına cevap verme amacıyla yola çıkan Liv Marmara yatırım için oldukça avantajlı. Proje tamamlandığında 1+1 dairelerin minimum 1.000 TL'den kiracı bulması bekleniyor. Sahile oldukça yakın bir mesafede yükselen Liv Marmara'da daireler birinci kattan itibaren deniz ve peyzaj manzarasına sahip. Projede lansman öncesi uygun fiyatlarla satışlar başladı.

  Hafriyat aşamasında olan Liv Marmara projesi E-5'e 3 dakika, TEM otoyoluna 8 dakika, Torium, Marmara Park ve Koçtaş'a ise 5 dakika uzaklıkta yer alıyor. Liv Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sönmez Aydın; “Liv Marmara projemizi Beylikdüzü’nde markalı projelerin yer aldığı İhlas Marmara 1 projesinin yanı başında konumlandırdık. Deniz manzaralı dairelerimizin yer aldığı projemizde konut alıcılarına kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyoruz. Projemiz kesintisiz deniz manzarasına hakim bir noktada yer alıyor. Bölgede küçük daire ihtiyacını karşılamak için Liv Marmara’da 1+1+ ve 2+1 dairelere yer verdik. Projemizden konut yada dükkan alanlar birkaç yıl sonra yatırımlarını katlayacaktır’’ dedi.

En düşük konut fiyatı: 287 bin TL (şirket vadeli fiyat)

En düşük konut fiyatı: 243 bin TL (kredi alımlı fiyat)