Ara

Aradığınız Tüm Malzemeler ve Malzeme Satıcıları Bu Noktada...

Vini, Engellilere Özel Asansörlerle Fark Yaratıyor

Engellilere yönelik ürettiği asansörlerle sektörde fark yaratan Vini Lift Asansör, 1996 yılından bu yana hizmet veriyor.
11 Nisan 2016 15:30:00

  • A+
  • A
  • A-

Engellilere yönelik ürettiği asansörlerle sektörde fark yaratan Vini Lift Asansör, 1996 yılından bu yana hizmet veriyor.
İzmir’de düzenlenen INELEX 2016 10. Asansör ve Asansör Teknolojileri Fuarı’na katılan Vini Lift Asansör Satış Sorumlusu Sezer Özek, engelli asansörlerinde 12 metre seyir mesafesini Türkiye’de tek yapan firma olduklarını belirtti.
Kayseri merkezli firmanın satış sorumlusu Özek, “Sağlık kurumları, okullar, etüt gibi bütün kamu kurumlarında engelli asansörü bulundurmak zorunlu. Bu nedenle birçok kurumla çalışıyoruz. Diğerlerinden en önemli farkımız ise en uzun seyir mesafeli engelli asansörünü yapabiliyoruz” dedi.
Engelli asansör sistemlerinde bütün yenilikleri kullandıklarını ifade eden Özek, “Sesli anons sistemi, görme engelliler için breil alfabeli butonlar, hidrolik sessiz tanklar kullanıyoruz. Kaliteli malzeme ve iyi işçilik bizim için çok önemli” diye konuştu.
Özek, “Kıbrıs, İran, Irak, İngiltere gibi ülkelere ihracat yapıyoruz. Yurt dışında da kurumlar tarafından tercih ediliyoruz. Özellikle son günlerde villalara dışarıdan ve içeriden asansör sistemleri yapıyoruz, Ortadoğu ülkelerindeki müşterilerimiz gösterişli asansör kabinleri tercih ediyor” dedi.

www.insaatnoktasi.com