GRUP OTOMASYON LTD. ŞTİ.

Faaliyet Türü :

 • Satıcı
 • Üretici

Ürün :

 • YAZILIM FİRMALARI
 • ELEKTRONİK
 • ENDÜSTRİYEL MİNERALLER
İletişim Bilgileri
Adres :
Ataşehir Bulvarı Gardenya Plaza 3 Kat:4 No:22 Ataşehir 34758 Kadıköy / İstanbul
Şehir :
İSTANBUL
İlçe :
KADIKÖY 
Telefon :
0(216) 456 47 91
Faks :
0(216) 456 49 78
Web : http://www.grupotomasyon.com.tr

Firma Hakkında Detaylar

Grup Otomasyon 1992 yılında bir otomasyon ve bilgi işlem firması olarak kuruldu. 1995 yılında CAD/CAM/CAE alanına odaklanarak değişik sektörlere hizmet vermeye başladı. 1996 yılı başlarında IBM çözüm ortağı olarak CATIA CAD/CAM/CAE yazılımı satış ve destek faaliyetleri ile bu sektörde yer aldı . Yıllar içinde müşterilerinin gereksinimleri doğrultusunda ENOVIA PDM/PLM (ürün veri yönetimi), AUTOFORM saç metal şekillendirme simülasyonu, DS DELMIA sanal fabrika çözümleri, DYNAVISTA kalıpçılık, TRACEPARTS standart parça kütüphanesi, MOLDEX 3D Plastik Enjeksiyon simülasyonu yazılımlarının da Türkiye’de temsilciliklerini aldı. 2003 yılında DASSAULT SYSTEMES’’in ilk Eğitim Ortağı ve 2008 yılında da Katma Değerli Yetkili Satıcısı (V.A.R) olarak DASSAULT SYSTEMES’in Türkiye’deki önemli temsilcilerinden biri durumuna geldi.

Firmamız yalnızca yazılımı satan değil, değişik sektörlerdeki CAD/CAM/CAE uygulamaları tecrübesi ile çözüm hizmeti veren bir firmadır. Sloganımız “Yalnız Çözüm Üretiyoruz.” Laf ve problem değil iş ve çözüm üretmek bizim işimiz. İş hayatımız boyunca hep amatör bir ruhla çalıştık. Dürüstlük ve samimiyetimizden hiç bir zaman ödün vermedik. Mutlu müşteri portföyü en değerli sermayedir bize göre. Öncü ve yenilikçi olmak temel ilkelerimizdendir. Müşterilerinizin, piyasanın gereksinimlerini, problemlerini iyi takip edip onlara hızlı ve yenilikçi hizmetlerle yanıt vermeye çalışırız. Tüm Türkiye’de 250’nin üzerinde yazılım müşterimiz var. Bu müşterilerimiz arasında Toyota, Honda, Tofaş, Ford, BMC gibi otomotiv ana sanayileri, TAI gibi büyük havacılık firmaları, yüzlerce otomotiv yan sanayi firmaları, otomasyon firmaları,... yer almaktadır. 2006 ve 2007 yıllarında üst üste IBM tarafından “Yılın CATIA çözüm ortağı” seçildik. Dassault Systemes in 2015 yılında en fazla satış yapan partner ı olduk.

Üç şubemiz bulunmaktadır: İstanbul Ataşehir ,Bursa Buttim ve Ankara . Bu sayede müşterilerimize daha yakın olarak hizmetlerimizi götürebiliyoruz.

Ürünler :

otomasyon, bilgi işlem, yazılım

 • Bir Mesaj Yazın
  Örnek:
  İşletmeniz ve faaliyetleriniz hakkında bilgi edinmek istiyorum.
  Bilgilerinizi göndermenizi rica ediyorum: broşür, ürün kataloğu ve ücret bilgileri.
  Saygılarımla,

 • captcha
 •