PROMIS PROSES KONTROL VE YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.

Faaliyet Türü :

 • Satıcı
 • Üretici

Ürün :

 • PETROL ÜRÜNLERİ
 • ENERJİ SİSTEMLERİ
 • DOĞALGAZ
İletişim Bilgileri
Adres :
ODTÜ Teknokent, Silikon Binası BK3-3, 06531 Ankara
Şehir :
ANKARA
İlçe :
ÇANKAYA 
Telefon :
0(312) 426 54 40
Faks :
0(312) 440 11 36
Web : http://promis.com.tr/

Firma Hakkında Detaylar

ProMIS Proses Kontrol ve Yönetim Bilişim Sistemleri Ltd. Şti., 1994 yılında, Vamego Sınai Ürünler Ticaret Ltd. Şti. (1986) ve Prokom Proses Kontrol ve Bilgisayar Teknolojisi Ltd. Şti. (1989) şirketlerinin birleşmesiyle kurulmuştur.

Endüstriyel otomasyon ve yazılım konularında ihtisaslaşmış bulunan ProMIS, 1999 yılında enerji santrallerinin kuruluşu konusunda da faaliyet göstermeye başlamıştır.

Mart 1999 itibarı ile yurtdışı finans kuruluşları ile anlaşan ProMIS, müşterilerine proje bazında uygun koşullarla finansman kredileri sağlayarak iddialı bir konuma gelmiştir.

2003 yılından itibaren, yurt çapında 100'ün üzerinde Doğal Gaz Basınç Düşürme İstasyonu'nun (RMS) kokulandırma, elektrik ve otomasyon sistemlerini kuran ProMIS, kokusuz doğal gazın kokulandırılması ve koku maddesi temini konularında Türkiye'nin lideri konumundadır.

2007 yılından itibaren yazılım alanındaki faaliyetlerini yoğunlaştıran ProMIS, uzun yıllardır proje yönetimi konusunda edinmiş olduğu birikimlerinin ışığında ProMIS BMP (Business Management Platform) Şirket Yönetim Platformu ürününü geliştirmeye başlamıştır. 2009 yılı başı itibarı ile piyasaya duyurulan ve sunulan ProMIS BMP, sürekli gelişen yapısı ve özellikleri ile, entegre iş yönetimi yazılımları alanında önemli bir boşluğu doldurmuştur.

ProMIS Ltd. faaliyetlerini halen; Petrol ve Doğal Gaz, Enerji, Endüstriyel Otomasyon ve İş Yazılımları iş birimleri bazında Ankara ve İstanbul'da sürdürmektedir.

Yüksek kaliteli projelere imza atan ProMIS aynı zamanda sistem entegratörleri ile de işbirlikleri yapmaktadır.

Firma Fotoğraf Galerisi
Ürünler :

petrol, doğalgaz, enerji, endüstriyel otomasyon

 • Bir Mesaj Yazın
  Örnek:
  İşletmeniz ve faaliyetleriniz hakkında bilgi edinmek istiyorum.
  Bilgilerinizi göndermenizi rica ediyorum: broşür, ürün kataloğu ve ücret bilgileri.
  Saygılarımla,

 • captcha
 •