KAKTÜS BİLİŞİM GÖRSEL İLETİŞİM TASARIM REKLAM DANIŞMANLIK TİC. LTD. ŞTİ.

Faaliyet Türü :

 • Diğer

Ürün :

 • YAZILIM FİRMALARI
 • LOJİSTİK, NAKLİYE
İletişim Bilgileri
Adres :
İvedik OSB 1354 Cadde Fora İş Merkezi B Blok 138/98 İvedik /Yenimahalle ANKARA
Şehir :
ANKARA
İlçe :
YENIMAHALLE 
Telefon :
0(312) 217 14 81
Faks :
Web : http://www.kaktusbilisim.com/

Firma Bilgileri
Yetkili AdıErdem SÜREK
PozisyonFirma Sorumlusu
Firma Hakkında Detaylar

Kaktüs Bilişim 2009 yılında: 19 yıllık çalışma hayatını Coca Cola ve Philip Morris SA uluslararası şirketlerinde Logistik , Depo ve Satış Departmanlarında Yönetici konumunda geçirmiş O.Birol ÖZDEMİR başkanlığında; genç, çözüm üretmekte deneyimli, dinamik ve sıra dışı tasarım ve yazılım ekibinden kadrosunu oluşturarak kurulmuştur.

 

Kaktüs Bilişim, kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimser. Yaptığı her işte, ürettiği her üründe ve sunduğu her hizmette en üst kalite düzeyini hedef alır. Müşteri, kalite anlayışımızın odak noktasıdır.

 

Kaktüs Bilişim, Datagen Bilişim yazılım ürünlerinin işlevselliği, güvenilirliği, performansı ve sistem tutarlılığı yüksek EVO , Ön Muhasebe ,El Terminalli Saha Satış/Sipariş ve Depo Yönetim Sistemi ile satış, kurulum ve eğitim kanallarında hızlı ve güvenli sistem çözümleri gerçekleştirir.

 

Günümüzde her sektörde rekabet artmakta ve ayakta kalabilmek, ancak doğru bilgiye anında ulaşmak ve anında karar verebilmekle mümkün olabilmektedir. Küresellik, hızlı büyüme, pazardaki hareketlilik ve kriz ekonomileri; müşteri isteklerine yönelik farklı yaklaşımlarla hızlı ve güvenli performans oluşturma gereğini ortaya çıkarmıştır. Kaktüs Bilişim; Küçük işletmelerden Orta ve Büyük boy işletmelere kadar farklı sektör ve büyüklükteki müşterilerini yeni teknolojilerle tanıştırırken ekonomiklik ve yüksek performans ve güvenilirlik beklentilerini birleştirip, verimlilik artışı ve maliyet düşürme hedeflerine kendisini konumlandırmıştır.

 

Sizler kendi uzmanlık alanlarınıza odaklanıp başarıya koşarken, bizler de kusursuza ulaşma çabası ile sizleri dinleyip, ihtiyaçlarınızı anlayıp, kaliteli hizmet anlayışıyla "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti " oluşturmak için çalışmaktayız.

Ürünler :

YAZILIM,BİLİŞİM,LOJİSTİK

 • Bir Mesaj Yazın
  Örnek:
  İşletmeniz ve faaliyetleriniz hakkında bilgi edinmek istiyorum.
  Bilgilerinizi göndermenizi rica ediyorum: broşür, ürün kataloğu ve ücret bilgileri.
  Saygılarımla,

 • captcha
 •