NORTHLAND ANKARA

Faaliyet Türü :

 • Satıcı

Ürün :

 • DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
İletişim Bilgileri
Adres :
Yükseltepe Mahallesi Çorum Caddesi No:8
Şehir :
ANKARA
İlçe :
KEÇIÖREN 
Telefon :
0(312) 331 64 44
Faks :
0(312) 331 75 55
Web : http://www.northlandankara.com

Firma Bilgileri
Yetkili AdıBATUHAN USLU
PozisyonSatış Müdürü
Firma Hakkında Detaylar

Özgaziantep, İntegra Yapı ortaklığıyla yükselen NorthLand, Ankara’ya maviye ve yeşile doyuran muhteşem site konseptiyle ayrıcalıklı bir yaşam sunmak için inşa ediliyor.

Northland Özgaziantep, İntegra Yap gibi sermaye yapısı güçlü, deneyimli ve güvenilir firmaların ortak iştiraki olarak inşaa edilen Keçiören’in en donanımlı konut projesidir.

Northland, doğusunda 1.210.000 m² Kartaltepe Kent Ormanı, batısında 80.000 m² park alanı ile ilk ve orta öğretim alanı, kuzeyinde sağlık ocağı ve park, güneyinde ise park alanı bulunan dört tarafı yeşille kaplı eşsiz bir lokasyonda, 110 metre yüksekliğinde iki kulesi ile bulutlara komşu olacağınız yepyeni bir dünya. 6 tip daire çeşidiyle toplamda 313 konuttan oluşan Northland Kule’de zirvede bulutlara, yalı dairelerde ise göle komşu olacaksınız.

Northland Ankara’nın sokakları özlediğiniz sokak keyfini yaşamanızı sağlayacak, cadde dükkanlar ise şehrin karmaşasına karışmadan hayatınızı kolaylaştıracaktır. 43.020 m²’lik parselde 35.000 m²’lik peyzaj alanı ile her gününüzü tatil tadında geçireceksiniz. 35,000 m² alanın tamamını gölet, peyzaj ve sosyal donatılara ayıran doğa dostu Northland, göleti ile her daireye yeşil ve mavinin kucaklaştığı şehrin merkezinde eşsiz bir manzara sunuyor.

Firma Fotoğraf Galerisi
Ürünler :

GÖL EVLERİ

PRESTİJ KULELER

 • Bir Mesaj Yazın
  Örnek:
  İşletmeniz ve faaliyetleriniz hakkında bilgi edinmek istiyorum.
  Bilgilerinizi göndermenizi rica ediyorum: broşür, ürün kataloğu ve ücret bilgileri.
  Saygılarımla,

 • captcha
 •